The Girl And Death izle 2012 Tr.altyazı

2012 filmleri, Dram, Romantik by - Mart 12, 2016 - 21367 Okuma
the_girl_and_death_pipolunette

 The Girl And Death 2012 izle
TÜRKÇE ALTYAZI IMDB: 6.4 Tıkla

Yapım: Rusya,Hollanda,Almanya / 127 dk.

Tür: Dram, Romantik

Yönetmen: Jos Stelling

Senaryo: Jos Stelling, Bert Rijkelijkhuizen

Oyuncular: Sergey Makovetskiy,Sylvia Hoeks, Dieter Hallervorden

Konusu; 5 ödül sahibi film,bir Rus gencinin Avrupa’da yaşadığı romantik ve acı dolu hikayesi anlatılmaktadır.
Moskova’dan Paris’e tıp eğitimi için yola çıkan Nikolay, Almanya’da bir otelde konaklar.
Otelde karşılaştığı güzel Elise’e aşık olan Nikolay, bu aşkın imkansız olduğunu ilk başta fark edemez.
Ancak aşkın acı ve tatlı yanları yaşanmalıdır ve Nikolay bu uğurda her şeyi göze alır…pipolunette.com iyi seyirler diler.


*** YORUM ***
Kız ve Ölüm filmi açılışı,İkinci Dünya Savaşı sonrasında, yaşlı bir adam bir ağacın altındaki basit bir mezar taşına beyaz gül bırakır. Elise: eski mezar…
Bu isim onu geçmişiyle yüzleşmeye götürür… Kayıp yaşlılık,geciken dönüş,kefaret ödeme…
19.yy sonu veya 20.yy başları olduğunu tahmin ettiğim yıllara başarılı flash backlerle film başlar. Filmin renk tonları ruhsal durumlarla ilişkilendirilmiş,koyu mavi ve griye çalan depresyon çağrışımlı tonlar..
Sessiz ama duygusal vuruşlu,masalımsı ve akıcı melodram..iki saat boyunca insanı melankoliye sürükleyen,imkansız aşk, zengin ve nüfuzlu zorba, meta gözü ile bakılan kadınlar,materyalizmin çekiciliği,hicran yarası ve tüberkülozla yavaş yavaş kaçınılmaz sona yaklaşma, romantik acı, melankoli ….melankoli…
Filmin nihayetinde gözünüzde 2 damla yaş Puşkin şiirleri hayranı Nikolay’ın pişmanlıkla yoğrulmuş masalının etkisinden kurtulmaya çalışıyorsunuz…
Türünden hoşlananlar kesinlikle izlesinler mükemmel film…ÖZGE

UYARI!.Reklam engelleme programı kullanıyorsanız,bazı linklerin görüntü vermeyeceğini unutmayınız.

!!! FİLMLERİ SORUNSUZ,HIZLI ve YÜKSEK KALİTE İZLEMEK İÇİN ÖNEMLİDİR, OKUYUNUZ;TIKLAYINIZ

This post was written by pipolu

Yorumları okuyunuz;“The Girl And Death izle 2012 Tr.altyazı”

  1. ÖZGE diyor ki:

    Kız ve Ölüm filmi açılışı,İkinci Dünya Savaşı sonrasında, yaşlı bir adam bir ağacın altındaki basit bir mezar taşına beyaz gül bırakır. Elise: eski mezar…Bu isim onu geçmişiyle yüzleşmeye götürür… Kayıp yaşlılık,geciken dönüş,kefaret ödeme… 19.yy sonu veya 20.yy başları olduğunu tahmin ettiğim yıllara başarılı flash backlerle film başlar. Filmin renk tonları ruhsal durumlarla ilişkilendirilmiş,koyu mavi ve griye çalan depresyon çağrışımlı tonlar.. Sessiz ama duygusal vuruşlu,masalımsı ve akıcı melodram..iki saat boyunca insanı melankoliye sürükleyen,imkansız aşk, zengin ve nüfuzlu zorba, meta gözü ile bakılan kadınlar,materyalizmin çekiciliği,hicran yarası ve tüberkülozla yavaş yavaş kaçınılmaz sona yaklaşma, romantik acı, melankoli ….melankoli…Filmin nihayetinde gözünüzde 2 damla yaş Puşkin şiirleri hayranı Nikolay’ın pişmanlıkla yoğrulmuş masalının etkisinden kurtulmaya çalışıyorsunuz… Türünden hoşlananlar kesinlikle izlesinler mükemmel film…Emeğe saygılar..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL YÜKÜMLÜLÜK UYARISI!
Sitemizdeki videolar internet ortamında yayn yapan diğer video sitelerinden alıntıdır.Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir.
İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.
Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri,"İLETİŞİM" adresinden bize ulaşabilirler.
Buraya ulaşan talep ve şikayetler tarafımızdan incelenerek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.